Stumdomos durys

Medeinus.lt komanda pristato vieną iš aktualiausių, praktiškiausių, ekonomiškiausių ir patogiausių šiuolaikinių novatoriškų sistemų – stumdomas duris. Stumdomos durys Klaipėdoje – itin gražios, suteikiančios patalpoms daugiau šviesos, erdvės, pompastikos ir galantiškumo. Mūsų įmonė Jums gali pasiūlyti platų stumdomų durų asortimentą, kuris pravers visais atvejais, o ypač tais momentais, kai nėra galimybės įsirengti paprastas varstomas duris.

Kalbant apie praktiškumą svarbu paminėti patogų bėgelių įrengimą durų viršuje bei apačioje, todėl durys be jokių kliūčių palengva gali būti slankiojamos, nesukeldamos papildomo trukšmo. Aliuminė bėgelių sistema leidžia garantuoti ilgaamžiškumą, lengą durų važinėjimą, durų neišlinkimą. Stumdomas duris montuojame ne tik Klaipėdoje ,bet ir Palangoje ,Kretingoje ,Gargžduose bei Šilutėje . Šios durys gaminamos iš įvairių medžiagų, pradedant laminuoto medžio drožlių plokščių, baigiant plokšte derinama su stiklo intarpais, todėl šios plokštės puikiai tinka vertinantiems kokybę bei sukuriamą estetinį vaizdą, džiuginantį ilgus metus. Visus šių stumdomų durų pavyzdžius galite pamatyti galerijoje, tačiau jeigu Jus domina unikalus stumdomų durų projektas – tai ne bėda, sukursime Jūsų norimą įgyvendinti projektą.

Kalbant apie darbo pobūdį – svarbiausia atsakomybė bei tikslų išsikėlimas. Mes pasitikime savo meistrais, nes jie šias dvi savybes tinkamai derina savo darbe, todėl mes galime Jums pasiūlyti aukštos kokybės ir priimtinos kainos derinį. Net jei ir iškiltų koks nesklandumas darbo metu ar jau atsiėmus baldus – mes reaguojame operatyviai ir ieškome optimaliausių abiem šalims sprendimo būdų. Galite jaustis ramūs patekę į mūsų specialistų kūrybos procesą, nes būtent mums yra svarbus Jūsų įvertinimas ir rekomendacijos, kurios padeda pasiekti kuo aukštesnį stumdomų durų Klaipėdoje kokybės rodiklį tiek išvaizdos, tiek ir praktiškumo prizmėse.

Keli žodžiai pabaigai – jeigu norite atgaivinti namų dizainą – stumdomos durys Klaipėdoje kaip tik, nes jos suteiks neįtikėtiną vaizdą ir stilių pagal galimybes ir poreikius. Svarbu patiems nuspręsti, kuri siena būtų geriausiai tinkama spintai pastatyti, kad ši vieta būtų ne tik praktiškiausia, bet ir tiktų pagal Jūsų pasirinktą dizaino stilių kambaryje. Geras šių faktorių apsprendimas lemia ir puikius rezultatus. Todėl skatiname kūrybiškai pažvelgti į savo kambarių išdėstymą ir atrinkti optimaliausią vietą Jūsų išsvajotoms stumdomoms durims. Stumdomos durys Klaipėdoje jau laukia Tavęs, atvyk ir gauk geriausią pasiūlymą!