Kiti baldai

Kokybiškais baldais apstatyti namai – vieta, kurioje gera ne tik ilsėtis, bet ir patogiai gyventi. Tokioje aplinkoje nesunku laisvai judėti, rasti visus reikiamus daiktus bei pritaikyti naujus interjero elementus. Reikalingi patikimi kiti baldai Klaipėdoje bei kituose miestuose? UAB „Medeinus“ siūlo ne tik virtuvės, vaiko, vonios kambario, biuro, svetainės baldus, stumdomas duris, bet ir kitus gaminius.

Daugiafunkcinės spintos – kiekvieno patogumui

Pavargote nuo netvarkingai išmėtytų daiktų? Norite juos patogiai laikyti vienoje vietoje? Rekomenduojame pasinaudoti funkcionalių spintų teikiamais privalumais. Mūsų įmonės gaminamos spintos gali turėti net kelis skyrius: stalčius, lentynas, rūbų kabyklas. Todėl Jums nebereiks sukti galvos, kur sudėti skirtingų rūšių daiktus. Tokiu būdu sutaupysite ne tik lėšų, skirtų įvairiems baldams, bet ir erdvės savo namuose ar kitoje aplinkoje.

Dėmesys – nestandartiniams baldams

Svajojate apie išskirtinius baldus Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje, Gargžduose ir Šilutėje? Mes galime įgyvendinti Jūsų svajones! Kas gali būti geriau nei moderniais bei vienetiniais gaminiais apstatyti namai? Šie bei kiti baldai kuriami pagal individualius pageidavimus, todėl jų nerasite įprastuose prekybos centruose. Tarp mūsų internetinėje svetainėje išvardintų baldų neradote sau tinkamos rūšies? Kreipkitės ir atsižvelgsime į kiekvieno kliento norus bei idėjas.

Pamirškite masiškai gaminamus baldus, kurių pilni daugelio namai, verčiau atskleiskite savo originalumą su UAB „Medeinus“ siūlomais sprendimais, funkcionaliais bei aukštos kokybės gaminiais.