Spintos ir komodos

Ne paslaptis, kad žmonės savo namų ar biuro interjerui dažniausiai ieško tokių baldų, kurie turėtų ne vieną ir ne du privalumus, pavyzdžiui, reikia praktiškos, stilingos, interjero neapkraunančios, aukštos kokybės prekės neaukšta kaina. Pasitelkę šiuolaikines technologijas, savo sritį puikiai išmanantys meistrai visa tai gali pasiūlyti jau šiandien. Spintos stumdomomis durimis – baldas, ne veltui vis neprarandantis populiarumo. Maksimaliai išnaudoti gyvenamąją erdvę siekia daugelis, o spintas stumdomosiomis durimis namuose įsirengę žmonės gali džiaugtis ne tik šiuolaikišku dizainu, bet ir patogumu. Mūsų specialistų gaminamos spintos stumdamosiomis durimis pasižymi kokybiška slenkančia sistema, dėl kurios durys slankioja lengvai, be kliūčių ir nekelia papildomo triukšmo.

Spintos stumdomosiomis durimis – baldas, ne veltui vis neprarandantis populiarumo. Maksimaliai išnaudoti gyvenamąją erdvę siekia daugelis, o spintas stumdomosiomis durimis namuose įsirengę žmonės gali džiaugtis ne tik šiuolaikišku dizainu, bet ir patogumu. Mūsų specialistų gaminamos spintos stumdomosiomis durimis pasižymi kokybiška slenkančia sistema, dėl kurios durys slankioja lengvai, be kliūčių ir nekelia papildomo triukšmo.

Išsirinkite spintą patys arba leiskite ją išrinkti mums!

Ar tiksliai žinote, kokios spintos Jums reikia? Jeigu ne, nesijaudinkite, mūsų įmonės komanda – specialistai, kurie padės kiekviename žingsnyje nuo pirmojo pokalbio iki spintos uždarymo. Modernios miegamojo spintos stumdomosiomis durimis, spintos su veidrodžiu bei įvairūs kiti dizaino sprendimai priklausys nuo Jūsų poreikių. Galite rinktis spintas stumdomosiomis durimis nedideliam prieškambariui, taip sutaupydami vietos. Praktiškumas ir šiuolaikiškumas – kone ryškiausi spintų stumdomosiomis durimis privalumai.

Mūsų įmonė Jums siūlo įvairaus dydžio, stiliaus, spalvų spintas su vieneriomis, dvejomis ar daugiau durų – visa tai priklausys nuo patalpos dydžio, interjero dizaino bei klientų pageidavimų. Siekiame, kad Jūs būtumėte įsitraukę į kūrybinį procesą, nes mums svarbus Jūsų pasitikėjimas ir komunikacija.

Pasitikime savo meistrais, kadangi jie – atsakingi, konkrečius tikslus sau keliantys profesionalai, kurie domisi šiuolaikinėmis baldų gamybos bei dizaino tendencijomis ir darbą atlieka laiku, neversdami klientų laukti ir atidėlioti planų. UAB „Medeinus“ modernios spintos stumdomosiomis durimis nesunkiai pritaikomos prie miegamojo, prieškambario ar biuro interjero. Rinkitės šiuolaikiškumą, aukštą kokybę bei laiku atliekamus darbus už optimalią kainą.