Spintos stumdomosiomis durimis

Baldai, suteikiantys kambariui erdvės pojūtį, iš mados neišeina. Praktiškos, patogios, šiuolaikiškos ir ekonomiškos stumdomos durys suteiks patalpai šviesos bei puikiai prisiderins prie interjero, netrukdydamos kitų baldų išsidėstymui ar Jūsų judėjimui. Tinkamai parinktas durų dizainas ir įrengimo vieta kambaryje leis mėgautis atnaujintu interjeru.

Platus stumdomų durų asortimentas Jūsų individualiems poreikiams

Durys gaminamos iš įvairių medžiagų – galite rinktis laminuoto medžio drožlių plokštes, plokštes, kurios derinamos su stiklo intarpais bei kitus, prie kliento poreikių pritaikytus sprendimus. Pavyzdžiui, stiklinės stumdomos durys lengvai derinamos prie interjero, o į patalpą įneš ne tik erdvės, bet ir šiuolaikiškumo.

Mūsų meistrų gaminamos durys pasižymi itin aukšta kokybe, kurią pastebėsite jas slankiodami, kadangi patogi aliumininių bėgelių sistema, įrengta viršuje bei apačioje, leidžia durims būti stumdomoms be jokių kliūčių ir papildomo triukšmo. Neišlinkstančios, lengvai važinėjančios durys – ilgaamžiškumo garantas.

Stumdomas duris įmonės meistrai montuoja ne tik Klaipėdoje, bet ir Palangoje, Kretingoje, Gargžduose bei Šilutėje. Nuotraukų galerijoje galite išvysti tai, ką mes siūlome, tačiau jeigu pageidaujate stumdomų durų pagal individualų projektą – ne bėda. Įdėsime visas pastangas, kad Jūsų vizija būtų įgyvendinta.

Prioritetas aukštos kokybės paslaugoms

Įmonė pasitiki savo meistrais, teikiančiais pirmenybę atsakomybei ir išsikeltiems tikslams. Galime užtikrinti aukštos kokybės paslaugas už priimtiną kainą, kadangi gerbiame savo klientus, vertiname atvirumą bei skaidrumą. Siekiame, kad mūsų klientai būtų ramūs patekę į specialistų kūrybos procesą, todėl nuo pat pirmo susitikimo atidžiai išklausome pageidavimus ir įsitraukiame į besivystantį projektą. Iškilus nesklandumams reaguojame operatyviai, nepaliekame neužbaigtų darbų ir ieškome optimaliausio problemos sprendimo būdo.

Nesvarbu, ar stumdomas duris renkatės įrenginėdami naujas patalpas ar paprasčiausiai siekiate atgaivinti pabodusį interjerą – profesionali, kūrybiška UAB „Medeinus“ komanda bus puiki pagalbininkė jas gaminant, renkantis, derinant bei įsirengiant.