Vaiko kambario baldai

Baldų pasirinkimą vaikų kambariui svarbu apgalvoti dėl kelių priežasčių. Šis kambarys dažniausiai yra apkrautas, todėl svarbu maksimaliai ir protingai išnaudoti erdvę, ypač jei vietos joje nėra daug. Vaikai – dažnai labai judrūs, todėl aštrūs kampai, alergijas keliantys baldų dažai ar prastai įrengtas interjeras gali sukelti didelių rūpesčių. Taip pat labai svarbu pamąstyti apie vaiko pomėgius, kambaryje dominuojančias spalvas. Žaislai bei kiti niekučiai savaime įneš į kambarį ryškumo, todėl vaiko kambario baldai gali būti vientisų, švelnių, šviesių atspalvių.

Derinkite žaismingumą ir funkcionalumą

Vaiko kambariui dizainą kurti pagal jo lytį – gan senamadiška ir nelabai tinkama. Šiuolaikinės interjero dizaino tendencijos siūlo rinktis baldus, kurie yra žaismingi, bet nenusibos vaikui, kai šis šiek tiek paūgės. Modernumas, žaismingumas, praktiškumas, ilgaamžiškumas – puikiai suderinami aspektai, tereikia darbus patikėti kvalifikuotiems meistrams.

Lova, spinta, rašomasis stalas, spintelės, lentynos – iš kokybiškų medžiagų, kruopščiai sumontuoti šie klasikiniai baldai ne tik džiugins visą šeimą, bet ir tarnaus ne vienerius metus. Mūsų meistrai gamina bei montuoja tvirtus, funkcionalius baldus, atsižvelgdami į Jūsų poreikius bei kitus vaiko kambario aspektus – langų, durų vietą, grindų, sienų spalvas. Mums svarbu, kad priimti sprendimai būtų protingi, šiuolaikiški ir estetiški.

Klientų pageidavimai – mums svarbiausi, todėl konsultuosime ir padėsime Jums tiek, kiek Jūs to norėsite. Puslapio apačioje galite pasižvalgyti po nuotraukų galeriją, tačiau atminkite, kad baldus taip pat gaminame pagal individualius užsakymus. Vaiko kambario baldus montuojame visoje vakarų Lietuvoje – Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje, Gargžduose, Šilutėje.