Virtuvės baldai

Virtuvė – vieta, kurioje ne tik susirenkama pasisotinti mėgstamu maistu, bet ir atgauti jėgas po sunkių dienos darbų, pasistiprinti prieš laukiančius nuotykius bei pasikalbėti su artimais žmonėmis. Dėl to, svarbu pasirinkti tinkamus baldus, kurie būtų funkcionalūs, patogūs, o bene svarbiausia – atitiktų optimalų kainos ir kokybės santykį. Virtuvinių baldų kainos gali būti įvairios, tačiau nuo ko jos priklauso?

Virtuvės baldų kainas lemiantys veiksniai

Medžiaga. Aukštos kokybės mediena – brangesnė nei plastikas, feneruotė, laminuotos drožlių plokštės, tačiau ji virtuvei suteikia daugiau estetiškumo, didingumo bei tvirtumo. Todėl, nusprendę įsirengti ne vienerius metus tarnausiančią virtuvę, investuokite tik į aukštos kokybės medžiagas, kurios nenuvils nei vieno estetikos ir patogumo mėgėjo.

Furnitūra. Kuo daugiau įvairių virtuvinių gaminių dalių – tuo didesnė baldų kaina. Prie tokių dalių galima priskirti skirtingų rūšių varžtus, medukus, lentynų laikiklius, lankstus, stalčius ir pan. Aukštos kokybės furnitūra užsidaro bei veikia tyliai, sklandžiai, tarnauja ne vienerius metus. Dėl to, rekomenduojame jos parinkimą patikėti savo srities profesionalams.

Dydis. Norite pilnai įsirengti didelę virtuvę? Tai kainuos brangiau nei baldais apstatyti mažą patalpą. Vis dėlto, jeigu manote, kad galite sutaupyti rinkdamiesi mažesnius gaminius nei reikia, apsvarstykite su tuo susijusius nepatogumus, kurie kyla dėl nepakankamos vietos sudėti įvairiems virtuvės daiktams.

Dizainas. Kiekvienas namų kampelis atskleidžia jų šeimininkų stiliaus pojūtį, kuris gali būti labai išskirtinis bei prabangus arba minimalistinis ir paprastas. Unikalių virtuvinių gaminių kainos– šiek tiek didesnės nei gaminamų pagal standartinius projektus, nes jie kuriami atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius bei yra vienetiniai.

Domina konkrečios kainos? Susisiekite su mumis, o mes suteiksime visą reikalingą informaciją, pasiūlysime aukštos kokybės baldų projektų pavyzdžius ir atsižvelgsime į Jūsų lūkesčius. Norite baldus pirkti išsimokėtinai? Bendradarbiaujame su SB lizingu, todėl galime pasiūlyti šią paslaugą.