Vonios kambario baldai

Vonios kambarys – tai kambarys, kuriame pradedame ir pabaigiame dieną. Labai svarbu, kad vonios baldai būtų estetiški ir funkcionalūs ir taip prisidėtų prie teigiamos nuotaikos kūrimo. Kitas svarbus aspektas – kokybiškos medžiagos, kurios būtų atsparios drėgmei ir leistų džiaugtis baldais ne vienus metus. Mes galime pasiūlyti baldus, kurie džiugins Jus ir Jūsų artimuosius Klaipėdoje, Palangoje, Kretingoje, Gargžduose bei Šilutėje.

Vonios baldų kaina

Dažnai vonios kambarys toli gražu nėra erdviausia patalpa namuose, todėl jo apstatymas reikalauja ypatingo apgalvojimo. Ar tualetą ir vonios kambarį jungti į vieną? Ar rinktis vonią, ar dušą, o gal abu? Paradoksalu tai, kad, nors šiam kambariui bute ar name nėra skiriama daug vietos, jo baldai – vonia, dušo kabina, spintelės – nemaži, todėl išdėstymui pravartu skirti laiko.

Įsigykite vonios kambario baldus išsimokėtinai

Neprivalote taupyti keletą metų, kad galėtumėte į savo vonios kambarį įnešti naujų spalvų. Bendradarbiaudami su SB lizingu, siūlome klientams protingus pirkimo išsimokėtinai sprendimus.

Baldų komplektai – populiarus variantas, kurį pasirinkus, nebereikia sukti galvos dėl atskirų interjero detalių bei stilistinio baldų suderinimo. Tačiau išsimokėtinai įsigyti galite ir atskirus baldus, viskas priklauso nuo Jūsų pageidavimo. Jeigu nesate užtikrinti, koks variantas tinkamiausias Jūsų namams, drąsiai kreipkitės –pakonsultuosime pasitelkdami ilgametę patirtį ir žinias apie naujas namų interjero tendencijas.

Baldų funkcionalumas, šiuolaikiškumas ir ilgaamžiškumas už protingą kainą nėra sunkiai pasiekiami, jeigu žinote, kur šių savybių ieškoti. UAB „Medeinus“ komanda – tai Jūsų patikimi ir laiku darbus atliekantys partneriai.