Virtuvių dizainas

Vietoje, kurioje verda ne tik maistas, bet ir gyvenimas – virtuvėje mes praleidžiame daug laiko, todėl joje svarbu ne tik funkcionalumas, bet ir estetinis patrauklumas. Interjero dizaineriai nepataria sekti tendencijas vien dėl mados, bet rinktis tai, kas išties patinka Jums. Ypač turint omenyje, kad klasikinių bei šiuolaikiškų detalių derinimas idealiai vienas kitą kontrastuoja. Pasitelkdami mūsų įmonės jau įrengtų virtuvių dizaino pavyzdžiais, norime pateikti keletą idėjų, kurios padės Jums įsirengti svajonių virtuvę ir atkreipti dėmesį į detales, kurias, galbūt, būtumėte praleidę.

Jei vietos nėra daug…

Dažnai susiduriame su vietos trūkumo problema, taigi kaip virtuvėje sukurti erdvės pojūtį? Trumpai tariant, kuo šviesesnis virtuvių dizainas, tuo didesnė atrodo patalpa. Šviesus, blizgus spintelių paviršius bei apdailos detalės atspindi šviesą ir vizualiai padidina virtuvę.

Taip pat labai svarbu pasirūpinti geru apšvietimu, ypač jei virtuvėje nėra daug natūralios šviesos. Įrenginėdami virtuvę, žmonės dažnai nuvertina apšvietimo svarbą. Protingi apšvietimo sprendimai gali tapti stilinga interjero detale, suteikti virtuvei erdvės, gyvybės bei palengvinti maisto gamybą ir kitus virtuvės darbus.

Galbūt nustebinsime, bet siūlome į virtuvės dizainą įtraukti raštus, pavyzdžiui, rinktis tam tikro rašto grindų ar spintelių paviršius, kadangi jie sukuria didesnės patalpos iliuziją.

Modernus virtuvės interjeras

Marmuro raštai bei žvilgantys, vientisi paviršiai įneš į Jūsų virtuvę elegancijos bei šiuolaikiškumo. Šis dizainas – ne tik modernus, bet ir vizualiai padidinantis virtuvę dėl veidrodinio, žvilgančio baldų bei grindų paviršiaus. Jeigu minimalistinis dizainas yra tai, ko trokštate, taip pat verta pagalvoti apie smulkias, ryškias interjero detales, pavyzdžiui, vazą su gėlėmis ar dubenėlį su vaisiais, kurios idealiai įsilies į interjerą, kartu sukurdamos šiuolaikišką kontrastą.

Interjero dizainerių mėgstamas skirtingų medžiagų derinimas – iš mados nesitraukiantis sprendimas. Pastebėkite kaip elegantiškai tarpusavy žaidžia balti blizgantys paviršiai ir tamsus medis, o subtilūs apšvietimo sprendimai įneša į virtuvę gyvybės.

Tiesa, nebūtina rinktis blizgius paviršius siekiant, kad virtuvė atrodytų elegantiškai. Modernus virtuvės interjeras gali būti dominuojamas ir matinių paviršių. Derinkite juos su drąsiais interjero elementais, pavyzdžiui, išsiskiriančiu sienų dizainu.